Provedite aktivne praznike

Autor: Tanja Radiković, 2. 6. 2021.

Hrvatski školski sportski savez u suradnji sa županijskim školskim sportskim savezima i uz potporu Ministarstva turizma i sporta pokreće projekt pod nazivom  „Sportski praznici". To je prilika za učenike od 1. - 8. razreda da tjedan dana provedu baveći se sportom u školi, dobe majicu, bočicu za vodu i obrok i druže se s prijateljima uz zanimljive vježbe i stručno vodstvo. Važno je popuniti suglasnost za roditelje i što prije se javiti učitelju Bruni Kovačiću kako bi dobili svoje mjesto jer je broj sudionika ograničen. Sudjelovanje u projektu je besplatno za sve učenike.

Za detalje pogledajte letak ili detaljni opis projekta u privitku. Budite zdravi i aktivni i pod ljetnim praznicima!

Projekt će se provoditi u 4 tjedna prema sljedećem rasporedu:

GRUPA 1

28. lipnja – 02. srpnja