IVANČICA

Od samog osnivanja škole, jednom godišnje izlazi naš školski list "Ivančica". On nastaje kao rezultat učeničkih putovanja, događanja u školi i izvan škole, svega zanimljivog što su zabilježili naši vrijedni novinari. Malu novinarsku grupu "Tigrići" vodi učiteljica Vera Fučko - Trstoglavec, a veliku novinarsku grupu učiteljica Nataša Kralj. Za literarni dio zadužene su učiteljice razredne nastave i učiteljica koja vodi literarnu grupu Dijana Kozjak. Glavna urednica i koordinatorica lista je knjižničarka Tanja Radiković. "Ivančica" je dobro prihvaćena od učenika i prepoznata u širem okruženju. Naime, 2009. godine sudjelovali smo na državnoj smotri LiDraNo u Puli, a uspjeh smo ponovili sudjelovanjem na državnoj smotri 2010. u Šibeniku.

Digitalni školski list Ivančica dostupan je na poveznici https://listivancica.wordpress.com/

Pojedini tiskani brojevi  lista "Ivančice" digitalizirani su te ih možete pogledati u nastavku.

List Ivančica - broj 1

Autor: KRISTINA FEGEŠ, 30. 5. 2019. 15:43