Knjižnica je za korisnike otvorena od ponedjeljka do petka

9,00 - 15,00 sati

KNJIŽNIČARKA: Tanja Radiković, dipl.bibl.

U knjižnici možeš posuditi knjige, pisati referat ili zadaću, istraživati, učiti. Njezin je sastavni dio čitaonica gdje učenici i djelatnici mogu čitati knjige, enciklopedije, leksikone ili časopise poput Modre laste, Smiba, Radosti, Drva znanja, Meridijana, Prirode, Matke ili našeg školskog lista Ivančice.
Knjižnica trenutno ima fond od oko 6.000 svezaka knjiga za učenike, te 314 svezaka stručnog fonda za učitelje. Neknjižni fond čini elektronička i AV građa koja je tek u procesu nastanka, no 210 komada je sasvim dobar početak.

„Kad prvi put pročitam odličnu knjigu, kao da sam stekao novog prijatelja. Kad iznova pročitam knjigu koju sam već pročitao, to je poput susreta sa starim prijateljem.“
Oliver Goldsmith
Pravilnik o radu knjižnice možeš pročitati klikom na sovu!

Ako u knjižnici nema neke knjige koju trebaš za lektiru, potraži je među e-lektirama. Prijevi se AAI@EDU.hr korisničkim računom i čitaj s weba, spremi na računalo ili ispiši željenu lektiru.
Popis lektire pretražuj po razredima, imenu autora ili naslovu. Broj naslova svakim je danom sve veći!
Prijavi se u sustav e-lektira klikom na sličicu:

Pretraži on - line katalog knjižnice klikom na sličicu!

Klikom na čovječuljka pokušaj rješiti kviz: poveži naslove iz lektire s njihovim autorima!

Mjesec knjige 09.pdf

/upload/os-ivanovec/images/multistatic/27/File/ČASOPISI U ŠKOLSKOJ KNJIŽNI