> Knjižnica  > Bibliobus
Bibliobus

Od prosinca 2015. Knjižnica "Nikola Zrinski" Čakovec uvela je novu postaju svojoj bibliobusnoj službi. To je upravo kod OŠ Ivanovec. Na ovoj stranici možete pogledati raspored stajanja bibliobusa, te korisne linkove.

Do kraja lipnja 2016. raspored stajanja bibliobusa je sljedeći:

4. i 18. siječnja, 1., 15. i 29. veljače, 14. ožujak, 11. i 25. travnja, 9. i 23. svibnja, 6. i 20. lipnja. Svakog navedenog datuma bibliobus je u Ivanovcu u isto vrijeme, od 9.15 do 10,30 sati.

Važno je napomenuti da je članarina besplatna, uz jednokratnu naknadu za  člansku iskaznicu od 10,00 kn. Članstvo u bibliobusu nije vezano uz članstvo u knjižnici.

Pozivamo sve mještane Ivanovca, a osobito učenike da iskoriste ovu jedinstvenu i povoljnu priliku učlanjenja u zanimljiv i poseban oblik knjižnice na kotačima!

Više informacija i aktivnosti Knjižnice "NikolaZrinski" pogledajte na:  http://www.kcc.hr/