ZAPOSLENI DJELATNICI U ŠKOLSKOJ GODINI 2018./2019.
REDNI BROJ |
IME I PREZIME |
POSAO KOJI OBAVLJA |
1. |
PALMINA NOVAK |
Ravnateljica |
2. |
IVANKA VRBANEC – KIPA |
Pedagoginja |
3. |
TANJA RADIKOVIĆ NIKOLINA HADER (zamjena) |
Knjižničarka |
4. |
SLAVICA PETKOVIĆ |
Tajnica - računovođa |
5. |
SILVA NOVAK |
Kuharica |
6. |
MARINKA ČAVNIČAR |
Kuharica |
7. |
RADOVAN PETKOVIĆ |
Ložač – domar |
8. |
DANICA BOŽIĆ |
Spremačica |
9. |
MILICA FUČKO |
Spremačica |
10. |
IVANKA KOVAČIĆ |
Spremačica |
11. |
BARBARA NOVAK |
Spremačica |
REDNI BROJ |
UČITELJI |
PREDMET KOJI PREDAJU |
1. |
RUŽICA KACUN |
Razredna nastava |
2. |
KSENIJA KORENT |
Razredna nastava |
3. |
MARINA GAJSKI |
Razredna nastava |
4. |
GORDANA JURAS |
Razredna nastava |
5. |
IRENA LEVAČIĆ |
Razredna nastava |
6. |
VERA FUČKO – TRSTOGLAVEC |
Razredna nastava |
7. |
VLATKA KOLARIĆ - DEBAN |
Razredna nastava |
8. |
DIJANA KOZJAK |
Hrvatski jezik |
9. |
NATAŠA KRALJ |
Hrvatski jezik |
10. |
IVANA GRADEČAK |
Engleski jezik |
11. |
MARINA ĐURA |
Engleski jezik |
12. |
IVANA KOMAR – SRNEC |
Njemački jezik |
13. |
DENIS KOS |
Njemački jezik, povijest |
14. |
VESNA MARTINJAK |
Matematika |
15. |
DAJANA KOVAČIĆ |
Matematika |
16. |
MARKO KRHAČ |
Fizika, tehnička kultura |
18. |
NINA MAGDALENIĆ VESELKO |
Kemija |
19. |
MARIJA PURIĆ – HRANJEC |
Biologija, priroda |
20. |
KARLO MIHOCI |
Povijest |
21. |
DINO LESJAK |
Geografija |
22. |
BRUNO KOVAČIĆ |
Tjelesna i zdr. kultura |
23. |
NATALIJA GUTERMAN – VUK |
Glazbena kultura |
24. |
MONIKA VRTARIĆ - VUK |
Likovna kultura |
25. |
KARLO ZADRAVEC |
Informatika |
26. |
KRISTINA FEGEŠ |
Informatika |
27. |
IVAN KOLARIĆ |
Vjeronauk |
28. |
PETRA BALAŽIN |
Vjeronauk |
Pomoćnici u nastavi:
ANDREJA MODRINJAK
IVANA GORIČANEC
SAŠA SABOL
LANA PINTARIĆ
MANUELA HABIJAN
Pripravnici na stručnom osposobljavanju:
LIDIJA KOZULIĆ
ANDREJA PODVEZANEC
ZAPOSLENI DJELATNICI U ŠKOLSKOJ GODINI 2017./2018.
REDNI BROJ |
IME I PREZIME |
POSAO KOJI OBAVLJA |
1. |
PALMINA NOVAK |
Ravnateljica |
2. |
IVANKA VRBANEC – KIPA |
Pedagoginja |
3. |
TANJA RADIKOVIĆ |
Knjižničarka |
4. |
SLAVICA PETKOVIĆ |
Tajnica - računovođa |
5. |
SILVA NOVAK |
Kuharica |
6. |
MARINKA ČAVNIČAR |
Kuharica |
7. |
RADOVAN PETKOVIĆ |
Ložač – domar |
8. |
DANICA BOŽIĆ |
Spremačica |
9. |
MILICA FUČKO |
Spremačica |
10. |
IVANKA KOVAČIĆ |
Spremačica |
11. |
BARBARA NOVAK |
Spremačica |
REDNI BROJ |
UČITELJI |
PREDMET KOJI PREDAJU |
1. |
RUŽICA KACUN |
Razredna nastava |
2. |
KSENIJA KORENT |
Razredna nastava |
3. |
MARINA GAJSKI |
Razredna nastava |
4. |
GORDANA JURAS |
Razredna nastava |
5. |
IRENA LEVAČIĆ |
Razredna nastava |
6. |
VERA FUČKO – TRSTOGLAVEC |
Razredna nastava |
7. |
VLATKA KOLARIĆ - DEBAN |
Razredna nastava |
8. |
DIJANA KOZJAK |
Hrvatski jezik |
9. |
NATAŠA KRALJ |
Hrvatski jezik |
10. |
IVANA GRADEČAK |
Engleski jezik |
11. |
MARINA ĐURA |
Engleski jezik |
12. |
IVANA KOMAR – SRNEC |
Njemački jezik |
13. |
DENIS KOS |
Njemački jezik, povijest |
14. |
VESNA MARTINJAK |
Matematika |
15. |
BRANKA ŠEPAROVIĆ GOLUBIĆ |
Matematika |
16. |
GORAN OKUN |
Matematika |
17. |
NIKOLA FRIŠČIĆ |
Fizika, tehnička kultura |
18. |
NINA MAGDALENIĆ VESELKO |
Kemija |
19. |
MARIJA PURIĆ – HRANJEC |
Biologija, priroda |
20. |
KARLO MIHOCI |
Povijest |
21. |
DINO LESJAK |
Geografija |
22. |
BRUNO KOVAČIĆ |
Tjelesna i zdr.kultura |
23. |
NATALIJA GUTERMAN – VUK |
Glazbena kultura |
24. |
MONIKA VRTARIĆ - VUK |
Likovna kultura |
25. |
KARLO ZADRAVEC |
Informatika |
26. |
KRISTINA FEGEŠ |
Informatika |
27. |
IVAN KOLARIĆ |
Vjeronauk |
28. |
PETRA ZADRAVEC |
Vjeronauk |
Pomoćnici u nastavi:
MIRELA TUKSAR, IGOR BELOVIĆ, KAJA KORENT, ANDREJA MODRINJAK
ZAPOSLENI DJELATNICI U ŠKOLSKOJ GODINI 2016./2017.
REDNI BROJ |
IME I PREZIME |
POSAO KOJI OBAVLJA |
1. |
PALMINA NOVAK |
Ravnateljica |
2. |
IVANKA VRBANEC – KIPA |
Pedagoginja |
3. |
TANJA RADIKOVIĆ |
Knjižničarka |
4. |
SLAVICA PETKOVIĆ |
Tajnica - računovođa |
5. |
SILVA NOVAK |
Kuharica |
6. |
RADOVAN PETKOVIĆ |
Ložač – domar |
7. |
DANICA BOŽIĆ |
Spremačica |
8. |
MILICA FUČKO |
Spremačica |
REDNI BROJ |
UČITELJI |
PREDMET KOJI PREDAJU |
1. |
RUŽICA KACUN |
Razredna nastava |
2. |
KSENIJA KORENT |
Razredna nastava |
3. |
MARINA GAJSKI |
Razredna nastava |
4. |
GORDANA JURAS |
Razredna nastava |
5. |
IRENA LEVAČIĆ |
Razredna nastava |
6. |
VERA FUČKO – TRSTOGLAVEC |
Razredna nastava |
7. |
DIJANA KOZJAK |
Hrvatski jezik |
8. |
NATAŠA KRALJ |
Hrvatski jezik |
9. |
ANICA KOLMANIĆ |
Engleski jezik |
10. |
ANETA HORVAT |
Engleski jezik |
11. |
MARINA ĐURA |
Engleski jezik |
12. |
IVANA KOMAR – SRNEC |
Njemački jezik |
13. |
DENIS KOS |
Njemački jezik, povijest |
14. |
VESNA MARTINJAK |
Matematika |
15. |
BRANKA ŠEPAROVIĆ GOLUBIĆ |
Matematika |
16. |
GORAN OKUN |
Matematika |
17. |
NIKOLA FRIŠČIĆ |
Fizika |
18. |
NINA MAGDALENIĆ VESELKO |
Kemija |
19. |
MARIJA PURIĆ – HRANJEC |
Biologija, priroda |
20. |
RADMILA POPOVIĆ |
Povijest |
21. |
DINO LESJAK |
Geografija |
22. |
BRUNO KOVAČIĆ |
Tjelesna i zdr.kultura |
23. |
NATALIJA GUTERMAN – VUK |
Glazbena kultura |
24. |
MONIKA VRTARIĆ - VUK |
Likovna kultura |
25. |
ŽELJKO MEDVED |
Tehnička kultura, informatika |
26. |
KARLO ZADRAVEC |
Informatika |
27. |
IVAN KOLARIĆ |
Vjeronauk |
28. |
JELENA HUIĆ SEVER |
Vjeronauk |
ZAPOSLENI DJELATNICI U ŠKOLSKOJ GODINI 2015./2016.
REDNI BROJ |
IME I PREZIME |
POSAO KOJI OBAVLJA |
1. |
PALMINA NOVAK |
Ravnateljica |
2. |
IVANKA VRBANEC – KIPA |
Pedagoginja |
3. |
TANJA RADIKOVIĆ |
Knjižničarka |
4. |
SLAVICA PETKOVIĆ |
Tajnica - računovođa |
5. |
SILVA NOVAK |
Kuharica |
6. |
RADOVAN PETKOVIĆ |
Ložač – domar |
7. |
DANICA BOŽIĆ |
Spremačica |
8. |
MILICA FUČKO |
Spremačica |
REDNI BROJ |
UČITELJI |
PREDMET KOJI PREDAJU |
1. |
RUŽICA KACUN |
Razredna nastava |
2. |
KSENIJA KORENT |
Razredna nastava |
3. |
MARINA GAJSKI |
Razredna nastava |
4. |
GORDANA JURAS |
Razredna nastava |
5. |
IRENA LEVAČIĆ |
Razredna nastava |
6. |
VERA FUČKO – TRSTOGLAVEC |
Razredna nastava |
7. |
DIJANA KOZJAK |
Hrvatski jezik |
8. |
NATAŠA KRALJ |
Hrvatski jezik |
9. |
ANICA KOLMANIĆ |
Engleski jezik |
10. |
IVANA GRADEČAK |
Engleski jezik |
11. |
IVANA KOMAR – SRNEC |
Njemački jezik |
12. |
DENIS KOS |
Njemački jezik, povijest |
13. |
VESNA MARTINJAK |
Matematika |
14. |
BRANKA ŠEPAROVIĆ GOLUBIĆ |
Matematika |
15. |
NIKOLA FRIŠČIĆ |
Fizika |
16. |
NINA MAGDALENIĆ - VESELKO |
Kemija |
17. |
MARIJA PURIĆ – HRANJEC |
Biologija, priroda |
18. |
RADMILA POPOVIĆ |
Povijest |
19. |
DINO LESJAK |
Geografija |
20. |
BRUNO KOVAČIĆ |
Tjelesna i zdr.kultura |
21. |
NATALIJA GUTERMAN – VUK |
Glazbena kultura |
22. |
EDI RADAN |
Likovna kultura |
23. |
ŽELJKO MEDVED |
Tehnička kultura, informatika |
24. |
KARLO ZADRAVEC |
Informatika |
25. |
IVAN KOLARIĆ |
Vjeronauk |
26. |
HRVOJE ŽIVKOVIĆ |
Vjeronauk |