Učenici četvrtih razreda održali završnu priredbu

Autor: Tanja Radiković, 29. 6. 2020.

Učenici četvrtih razreda u četvrtak, 25. lipnja oprostili su se od svojioh prvih učiteljica prigodnom priredbom.

Učenici su uz pomoć svojih učiteljica Gordane Juras i Ružice Kacun pripremili program za svoje roditelje, izložbu svojih najboljih radova, bilježnice, herbarije i ostalo, a oproštaj je bio emotivan za učenike, njihove roditelje i  učiteljice koje su još jednu generaciju pripremile za više razrede.

Ova je školska godina bila neobična i puna izazova za sve, a naši su je četvrtaši uspješno priveli kraju.

Učenici 4. a razreda su, kako bi proslavili kraj nastave, zadnji sat razrednika održali u Igraonici Alex.