Raspored održavanja on line nastave

Autor: PALMINA NOVAK, 17. 3. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji!

Od srijede, 18. ožujka 2020. on line nastava za učenike 5. - 8. razreda održava se prema našem uobičajenom rasporedu.

Za predmete koje imate određeni dan po rasporedu učitelji će vam  poslati materijale u virtualnu učionicu, dati upute za rješavanje te odrediti vremenski rok u kojem trebate izvršiti zadatke.

Zadatke možete rješavati tijekom cijelog dana, bitno je da ste redoviti i pratite upute razrednika i učitelja u virtualnim učionicama. Razrednici prate vašu aktivnost u virtualnim razredima i ukoliko vide da tijekom cijelog dana niste bili aktivni smatrat će da ste izostali s nastave.

Uz to i dalje možete pratiti sadržaje na Sportskoj televiziji predviđene za vaš razred, a biti će dostupni i na YouTube kanalu

Važno je da se i u virtualnim učionicama  primjereno ponašate kao i na redovnim nastavnim satovima.

Učenici razredne nastave i dalje prate nastavne sadržaje na HRT3 Škola na trećem, a učiteljice će u razredne viber grupe slati upute i zadatke koje će učenici rješavati.

Sadržaje možete pogledati i naknadno na YouTube kanalu

Hvala svima na razumijevanju i suradnji.