Učiteljice nastupile na Pjesničkoj večeri

Autor: Tanja Radiković, 2. 12. 2010.

Knjižničarska skupina naše škole organizirala je Pjesničku večer kojom se završio Mjesec hrvatske knjige i dodijelile nagrade pobjednicima foto natječaja Čitajmo pod krošnjama.

Za atraktivnost ove večeri i posebnu atmosferu zaslužne su učiteljice naše škole koje su nastupile čitajući ili recitirajući poeziju najvećih hrvatskih pjesnika. Nastupile su redom: Gordana Juras, Tanja Jurgec, Đurđica Fučko, Vera Fučko - Trstoglavec, Dijana Kozjak, Marija Purić - Hranjec, Nina Magdalenić - Veselko, Ana Jambrović, Anica Kolmanić, Nataša Kralj i Palmina Novak. Glazbeni predah pripremile su učenice Antonia Jurinec na violini i Edita Lajtman na pianinu, a za ovaj nastup pripremila ih je učiteljica glazbene kulture Natalija Guterman - Vuk.

Na kraju večeri dodijeljene su nagrade najboljima na foto natječaju. To su:

3. mjesto: Iva Bulović, 4.a

2. mjesto: Melanija Fegeš, 4. b

1. mjesto: Stjepan Petković, 3.a

Djelić atmosfere ove večeri poezije i glazbe možete pogledati i u foto galeriji.