Integrirani dan s temom Ovisnosti mladih

Autor: Tanja Radiković, 30. 11. 2010.

Mjesec borbe protiv ovisnosti traje od 15.11 do 15.12. U školi smo tim povodom imali integrirani dan. Nastava se održavala u drugačijem obliku nego inače. Učenici su bili raspoređeni po radionicama koje su obrađivale temu ovisnosti i ostale teme vezane uz ovisnosti.

Svaka je grupa radila na drugačiji, poseban, kreativni način, a sve što smo napravili prezentirali smo ostalima u holu škole na kraju integriranog dana. Taj dan dobili smo nova saznanja o ovisnostima i njihovim posljedicama, ali i ponovili nešto od onoga što smo već znali.  Bilo je poučno i zanimljivo učiti na ovaj način!