U čakovečkim školama nema odgode nastave

Autor: Tanja Radiković, 27. 2. 2018.

Prema odluci gradonačelnika Stjepana Kovača, a nakon konzultacije s ravnateljima škola kojima je osnivač Grad Čakovec, a to je i naša škola, nema odgode nastave u srijedu i četvrtak.

Priopćenje Grada pogledajte u privitku.

"Sve osnovne škole na području Grada Čakovca normalno rade, ceste i pješačke staze na čakovečkom području su očišćene te nema razloga za odgađanjem nastave. Nakon konzultacija s ravnateljima osnovnih škola kojima je Grad Čakovec osnivač, gradonačelnik Grada Čakovca Stjepan Kovač odlučio je da se nastava u gradskim školama neće prekidati.

Naime, prilazi školama te prometnice na gradskom području su očišćene, autobusi koji prevoze djecu u nekim školama normalno voze, opskrba energentima je u redu, a nema ni izostanaka zbog nemogućnosti dolaska u školu. Stoga, nema opravdanih razloga za odgodu nastave."

U_Cakovcu_nema_odgode_nastave,_priopcenje.doc (38.50 KB)