Sudjelovali smo na Županijskom Lidranu

Autor: Tanja Radiković, 19. 2. 2018.

Ove godine na Županijsku smotru Lidrano kojoj je domaćin bila III. OŠ Čakovec iz naše škole plasirali su se novinarski radovi. Smotra se održala 14. veljače u Centru za kulturu u Čakovcu.

U kategoriji samostalnih novinarskih radova predstavljala nas je Katarina Kranjčec s radom Ponos grada – Gradska knjižnica Prelog – najbolja hrvatska knjižnica: Dom izvan doma, mentorica joj je Nataša Kralj. U kategoriji školskih listova uredništvo je predstavljala Leda Plevnjak, mentorica je Tanja Radiković, a i ove je godine naš školski list Ivančica bio u digitalnom obliku. Radijsku emisiju Psima ulaz dozvoljen potpisuju Leda Plevnjak i Karolina Kranjčec, mentorica im je Nataša Kralj, a radioigru Mišeki, Vida Novak i Katja Obadić s mentorom Radovanom Petkovićem.

Nakon odgledanih učeničkih nastupa sudjelovali smo na okruglom stolu gdje smo saznali da je za Državnu smotru Lidrano predložena radijska emisija Psima ulaz dozvoljen. Čestitamo autorima i želimo im da budu pozvani na Državnu smotru.