Naši tehničari na državnom natjecanju

Autor: Tanja Radiković, 15. 5. 2014.

Na 56. državnom natjecanju mladih tehničara koje je od 2. – 4. travnja 2014. održano u Primoštenu sudjelovalo je dvoje učenika iz naše škole: Stjepan Petković i Aleksandar Žužul.

U natjecanju iz područja „Fotografija“  nakon što je na županijskom natjecanju osvojio 1. mjesto Stjepan Petković učenik 6.a razreda i član „Fotokino kluba Ivanovec“ je na državnom natjecanju osvojio među 23 natjecatelja 13. mjesto.  Mentori su mu bili Željko Medved i Radovan Petković.

Aleksandar Žužul, učenik 7.b razreda je na Županijskom natjecanju mladih tehničara iz područja „Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina“ zauzeo drugo mjesto. Pošto je imao vrlo visok broj osvojenih bodova  dobio je poziv da nastupi i na državnom natjecanju, gdje je među 28 natjecatelji osvojio odlično drugo mjesto. Mentor mu je bio Željko Medved.

Aleksandar je nagrađen petodnevnim besplatnim boravkom na Proljetnoj ljetnoj školi mladih tehničara koja će se tijekom proljetnih praznika održati u Nacionalnom centru tehničke kulture u Kraljevici.

Čestitamo!