Filmska večer i vrijedne ruke Ivanovca

Autor: Tanja Radiković, 30. 9. 2013.

U subotu, 21. rujna u Društvenom domu u Ivanovcu održana je filmska večer u organizaciji Foto -kino kluba i Filmske družine OŠ Ivanovec te izložba starina i ručnih radova udruge Izvor koje izrađuje mnogobrojne ručne radove, nakit i predmete od ekoloških materijala na način na koji su to nekada radile naše bake. Nakon izložbe održana je filmska večer na kojoj su prikazani mnogobrojni filmovi kluba i škole: Jabučnica, Ivana O., Slučajni prolaznik, Jedno selo a dva DVD-a, Prek tri bregi i Kranjčecovi.

Predsjednik Foto - kino kluba Radovan Petković zahvalio se svima koji su ovu subotnju večer odlučili provesti u filmskom društvu gledajući filmove našega mjesta te uživajući u izloženim eksponatima vrijednih ruku žena udruge Izvor koje s puno ljubavi poštovanju njeguju i održavaju tradiciju nekih davno zaboravljenih vremena. ( Nataša Kralj )