Razgovor ugodni s Tatjanom Žižek

Autor: NATAŠA KRALJ, 21. 12. 2021.

Brige, problemi, ocjene, ispitivanja…što li nas sve muči? S kime podijeliti strah i neizvjesnost? Najbolje je razgovarati sa psihologom, no naša ga škola nema. Stoga smo pozvali na razgovor ugodni Tatjanu Žižek, psihologinju iz čakovečkog Centra za odgoj i obrazovanje koja je s nama u ponedjeljak, 20. prosinca 2021. podijelila svoja  iskustva i zapažanja.

Učenici predmetne nastave (medijska grupa) postavljali su pitanja što znači biti pod stresom, spavamo li dovoljno, učimo li premalo, kako radi naš mozak, što upravlja našim emocijama. Jedan školski sat bio je zapravo prekratak da bismo saznali što nas sve zanima, a na mnoga pitanja još ćemo jedno vrijeme pričekati odgovor.