Niži razredi na terenskoj nastavi

Autor: Tanja Radiković, 20. 12. 2021.

Pred kraj prvog polugodišta učenici razredne nastave u Čakovcu su na terenskoj nastavi posjetili Centar za kulturu i odgledali dugometražni animirani film Mali princ, te prošetali centrom grada i Starim gradom, razgledavajući kulturno-povijesne spomenike. Osobito ih se dojmio centar grada okićen i uređen u predblagdanskom ruhu.

U Centru za kulturu pogledali su nakon filma aktualnu izložbu "We are watching you" Ivane Mrčele, pogledali i porazgovarali sa svojim učiteljicama o pojedinim kulturnim i povijesnim znamenitostima te prošetali kroz selo Djeda Mraza kod Crkve sv. Nikole u centru.

S obzirom da su već željni izleta, terenskih nastava i izlazaka iz škole, a i bliži nam se kraj polugodišta, učenici su bili puni dojmova i veseli se vratili svojim kućama.