Osmaši u Mjesecu borbe protiv ovisnosti

Autor: Tanja Radiković, 13. 12. 2021.

Učenici osmih razreda uključili su se u virtualno obilježavanje Mjeseca borbe protiv ovisnosti slanjem svojih fotografija na temu "Ne želim biti ovisan/ovisna o internetu, volim..."

Fotografija predstavnik 8. b razreda

Učenici su slali svoje fotografije na zadanu temu s motivima prirode, životinja, prijatelja, slobodnih aktivnosti, te je iz svakog razreda odabrana po jedna. Odabrane fotografije šalju se na natječaj Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i od svih skupljenih fotografija učenika osmih razreda iz svih škola Međimurske županije napraviti će se virtualna izložba.

Fotografija predstavnik 8. a razreda

Na ovaj su kreativni način učenici mogli pokazati što rade i što vole osim boravka na računalu, tabletu i mobitelu, a što ih vrlo lako može odvesti u pravu ovisnost.

Najuspješnije radove naših učenika pogledajte u foto-galeriji.