Aktivnosti Dječjeg tjedna

Autor: Tanja Radiković, 21. 10. 2021.

Voditeljica Dječjeg foruma naše škole, učiteljica Irena Levačić povodom Dječjeg tjedna koji je ove godine trajao od 4. do 10. listopada vodila je brojne aktivnosti za učenike nižih razreda naše škole.

U školskom dvorištu učenici su formirali "krug mira" i zajedno otpjevali i otplesali nekoliko pjesama kako bi pokazali svoju povezanost, prijateljstvo, vedrinu bezbrižnog djetinjstva uz važnu poruku "Ljubav djeci prije svega".

Zatim je učiteljica Irena održala Bajkaonice, čitanje priča uz posebnu atmosferu,  zasebno za 1. i 2. razred, te za 3. i 4. razred na kojima su se čitale priče s porukom, a učenici su nakon svake priče imali slatke kreativne zadatke. Isto tako, kako bi priču što duže nosili u sjećanju, za domaće su zadaće dobili kreativne zadatke po razredima.