Počinje nova nastavna godina!

Autor: Tanja Radiković, 3. 9. 2021.

U ponedjeljak, 6. rujna počinje nastava za sve učenike.

Učenici nižih razreda prvi dan dolaze u školu u 8.00 sati. Trebaju donijeti papuče i torbu jer će preuzeti školske udžbenike. Imat će 3 nastavna sata i s nastavom su gotovi u 10.10 sati.

Učenici viših razreda dolaze u školu na 11.00 sati i imati će tri nastavna sata. Nastava im završava u 14.10 sati. Također trebaju donijeti papuče i školske torbe.

Učenici prvih razreda dolaze u školu u 8.30 sati i nakon kratkog programa dobrodošlice imaju nastavu do 10.30 sati. S njima u pratnji dolaze roditelji, a za njih maska za lice je OBAVEZNA.

Autobus će voziti od prvog dana, a školske užine neće biti prvi dan, već od utorka.

Vožnje autobusom su prema sljedećem rasporedu: ujutro u Štefancu u 7.35 sati, povratak u 10.15 sati. Druga smjena u Prelogama čeka u 10.20 sati, Štefanec u 10.30 sati, a povratak je u 14.15 sati.

Želimo svima sretan početak i uspješnu novu školsku godinu!

Razredna nastava od utorka će raditi po redovnom rasporedu od 7.30 sati, a predmetna nastava je prvi tjedan poslije podne.