Počinju Sportski praznici

Autor: Tanja Radiković, 25. 6. 2021.

Poštovani roditelji, hvala Vam što ste omogućili svojoj djeci da se uključe u projekt "Sportski praznici 2021.godine pod pokroviteljstvom Ministarstva turizma i sporta i Hrvatskog školskog športskog saveza.
OŠ Ivanovec u suradnji s II. osnovnom školom Čakovec, provodi ovaj projekt na lokaciji sportskih terena i dvorane naše škole,  počevši od ponedjeljka 28.06.2021.godine s početkom u 8,00 sati-11,00 sati (zbog vrućina smo pomaknuli sat ranije). Raspored smjena smo napravili prema vašim željama, a ako nekome od djece ne odgovara određena smjena molimo vas da nam javite na broj mobitela: prof. Bruno Kovačić 098/9136851.

Raspored učenika po tjednima/smjenama pogledajte u priloženim dokumentima klikom na više.

Djeco, uživajte u ljetu, druženju, sportu!