Obilježavamo Dan škole

Autor: Tanja Radiković, 28. 5. 2021.

Ova nastavna godina polako ali sigurno bliži se kraju. Bila je teška, izazovna, neobična. To je razlog više da se pri njezinom kraju prisjetimo svih učenika i učitelja koji su sudjelovali na županijskim natjecanjima i pokazali neuništivu volju i želju za učenjem i dodatnim angažmanom. Stoga će ravnateljica u ponedjeljak, 31. svibnja kad obilježavamo Dan škole simboličnim poklonima nagraditi te učenike i na taj način pokazati koliko se njihov trud cijeni.
Umjesto priredbe i izložbe u učionicama, učenici i učitelji na čelu s učiteljicom informatike Kristinom Fegeš pripremili su virtualnu izložbu svojih radova tijekom ove godine, kako bi pokazali da ni on-line nastava ni pandemija nisu uništili kreativnost, stvaralački duh, znatiželju i volju za učenjem naših učenika. Bravo za sve njih!
Uživajte pregledavajući radove.
Sretan ti rođendan, školo!