Čestitke erasmusovaca stigle!

Autor: Tanja Radiković, 19. 1. 2021.

Iako je vrijeme blagdana iza nas, za lijepe želje nikad nije kasno! Stigle su čestitke naših penpal prijatelja iz cijele Europe. U njima su učenicima i učiteljima prenesene lijepe želje povodom Božića i nove godine. Vrijednost je ovakve suradnje što tim čestitkama možemo naučiti ponešto o običajima drugih zemalja, njihov jezik, a ponajviše uvježbati engleski jezik koji je službeni jezik komunikacije u ovim eTwinning projektima.

Kako učenika viših razreda trenutno nema u školi već su na nastavi od kuće, voditeljica projekta, učiteljica Ivana Gradečak fotogorafirala je sve pristigle čestitke i poslala učenicima na Teams.

Uvijek je lijepo dobiti pismo ili čestitku. Iako s malim zakašnjenjem, ove su čestitke razveselile učenike, ali i učitelje naše škole.