Hrvatski olimpijski dan

Autor: Administrator , 13. 9. 2006.

Održan Hrvatski olimpijski dan na lokaciji šljunčare Preloge i na sportskim terenima škole

Uz Hrvatski olimpijski dan održane sportske igre u OŠ Ivanovec
VELIKA OLIMPIJSKA OBITELJ
Početak školske godine i ove se godine veže uz Hrvatski olimpijski dan koji se drugi put za redom održava u školama diljem Lijepe naše. Važnost bavljenja sportom je poznata uzrečica „U zdravom tijelu zdravi duh“ bila je nit vodilja za sve učenike naše škole. Obučeni u bijele majice, kao simbol Hrvatskog olimpijskog dana, učenici i djelatnici naše škole održali su niz sportskih igara: od jesenskog krosa, igranja rukometa, košarke, igre graničara, pa čak i odbojke na pijesku koja se održala na području SRD LINJAK na lokaciji ivanovečke šljunčare (Preloge) do koje se pješačilo sat vremena laganog hoda. Održana je i izvanučionična nastava pa se tako povezalo ugodno s korisnim, a osmjesi na licima mnogih učenika dovoljno govore sami za sebe. Svi su se složili da bi ovakvih dana u godini trebalo biti što više… (NK)