Početak školske godine 2020./2021.

Autor: Tanja Radiković, 3. 9. 2020.

U ponedjeljak, 7. rujna 2020. počinje nova školska godina.

Učenici razredne nastave (1. – 4. razred) počinju s nastavom u prijepodnevnoj smjeni, a učenici predmetne nastave (5. – 8. razred) u poslijepodnevnoj smjeni. Točno vrijeme početka nastave će biti naknadno objavljeno.

Učenici prvašići prvog dana dolaze u pratnji jednog roditelja. Za učenike putnike osiguran je prijevoz autobusom od 1. dana, a učenici su obavezni nositi zaštitne maske tijekom prijevoza. Točan raspored vožnje biti će naknadno objavljen.

Svi učenici trebaju donijeti papuče, pernicu te školske torbe jer će taj dan preuzeti svoje udžbenike u školi. Prije svakog polaska u školu učenici su obavezni kod kuće izmjeriti temperaturu, zapisati ju u svoju informativku i pokazati učitelju/učiteljici. Prvi dan nema užine.

Veselimo se ponovnom susretu u školi i novoj školskoj godini!