Sudjelovali smo na Međunarodnom filmskom festivalu

Autor: Tanja Radiković, 20. 3. 2017.

Krajem veljače i početkom mjeseca ožujka u čakovečkom Centru za kulturu održana je međunarodna filmska revija igranoga filma. Filmske uspješnice i projekcije gledali su i učenici naše škole.

Učenici prvog  i drugog razreda gledali su film EMA SPAVA NEGDJE DRUGDJE, učenici od trećeg, četvrtog, petog i šestog razreda gledali su film RICO, OSCAR I MRAČNE SJENE, a učenici sedmog i osmog razreda LJETO U BROOKLYINU. Nakon filma sedmaši i osmaši sudjelovali su na filmskoj radionici s Hrvojem Šalkovićem koji im je pokušao dočarati kako izgleda život mladih u Americi, a učenici trećeg i četvrtog razreda imali su filmsku radionicu s učiteljicom hrvatskoga jezika naše škole, Natašom Kralj koja im je dočarala kako se piše filmski scenarij i snima igrani film.