Oproštaj s učiteljicom Marinom Gajski

Autor: NATAŠA KRALJ, 16. 2. 2024.

Odlazak u mirovinu

Učiteljica Marina Gajski u našoj je školi odradila punih 40 godina staža. Sve je započelo, sada već davne, 1983. godine kada dolazi u II. osnovnu školu Čakovec (tada se zvala Martin Puštek) na radno mjesto učiteljice Razredne nastave u Područnoj školi Ivanovec. Ostala je s nama do kraja kalendarske 2023. godine. Teško je izbrojiti sve generacije učenika kojima je učiteljica Marina bila razrednica, a  bilo ih je zaista jako puno. U svoj je rad s njima unijela mnogo ljubavi, truda i odgovornosti jer raditi s djecom zahtjevan je i izazovan posao. Prije svega traži predanost od prvog do zadnjeg dana u tjednu, mjesecu, školskoj godini. Nakon 40 godina zajedništva s učenicima i učiteljima naše škole ostaju brojne uspomene prepune smijeha i veselja na školskim hodnicima, učionicama i igralištu. Našoj učiteljici Marini želimo mirne,  ugodne i ispunjene umirovljeničke dane, zaslužen "veliki odmor" koji neka bude ispunjen malim stvarima koje život znače.

Draga Marina, u ime svih učenika i djelatnika OŠ Ivanovec jedno veliko HVALA.