Nagradni foto natječaj

Autor: Tanja Radiković, 19. 10. 2009.

Povodom Mjeseca hrvatske knjige Klub prijatelja knjige raspisuje nagradni foto najtečaj "Moje naj... mjesto za čitanje".

Što trebaš učiniti?

Ako si učenik OŠ Ivanovec od 1. - 8. razreda pronađi svoje najdraže, najneobičnije, najveselije, najotkačenije, najoriginalnije ili najcool mjesto na kojem možeš čitati bilo što i fotografiraj ga. Na fotografiji možeš biti ti ili bilo tko drugi. Razvij fotografiju (poželjno je da to bude malo veći format npr. 20x30 cm) i donesi je u knjižnicu. Fotografije moraju biti nepotpisane a može ih biti najviše 5. Natječaj je otvoren do 10. studenog.  Proglašenje pobjednika i dodjela vrlo vrijednih i zanimljivih nagrada održat će se 12. studenog na književnom susretu u holu škole.  Očekujemo originalne i maštovite fotografije!

Sretno!