eLektire.skole.hr je nova stranica koja je nastala na inicijativu Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa i CARNet - a, a na kojoj se nalaze cjelovita djela hrvatskih i stranih pisaca s popisa lektire. Stranica je besplatno dostupna svim učenicima, učiteljima i studentima. Na stranici je postavljeno već oko 200 knjiga, a plan je na webu objaviti sve lektire za osnovnu i srednju školu, ukupno preko tisuću naslova. Osim tekstova i bilješke o piscu tu ima i obilja multimedijskih sadržaja, kao što su zvučni zapisi i video materijali.

Za pristup sadržaju morate se prijaviti svojim AA@EduHR elektroničkim identitetom. Treba vam korisničko ime i lozinka koje možete dobiti u tajništvu škole.

Link na stranicu eLektire imate i na školskoj web stranici pod "Korisni linkovi"

Puno uspjeha u pretraživanju!  smiley

« Lipanj 2017 »