Radna mjesta

Odluka o sadržaju i načinu procjene odnosno testiranja za aktualne natječaje Vijest ima dokument u privitku

Autor: Tanja Radiković, 20. 9. 2023. 13:12

U priloženim dokumentima klikom na više možete pronaći Odluku o načinu i sadržaju procjene odnosno testiranja za trenutno raspisane natječaje.

Kandidati će biti telefonskim putem obaviješteni o vremenu testiranja.

Čak tri nova natječaja od 20. rujna Vijest ima dokument u privitku

Autor: Tanja Radiković, 20. 9. 2023. 13:08

Tekstove natječaja za učitelja Engleskog jezika, Informatike i Razredne nastave pogledajte u priloženim .pdf dokumentima.

[više]

Obavijesti po natječajima za pomoćnike u nastavi i produženi boravak Vijest ima dokument u privitku

Autor: Tanja Radiković, 4. 9. 2023. 12:12

Cjeloviti tekst obavijesti i imena odabranih kandidata možete pogledati u priloženim dokumentima.

[više]

Odluka o sadržaju i načinu procjene odnosno testiranja za mjesto učiteljice/učitelja u produženom boravku Vijest ima dokument u privitku

Autor: Tanja Radiković, 22. 8. 2023. 12:16

U priloženom dokumentu klikom na više možete pronaći Odluku o načinu i sadržaju procjene odnosno testiranja za natječaj za radno mjesto učitelj/učiteljica razredne nastave u produženom boravku – određeno puno radno vrijeme.

Kandidati će biti telefonskim putem obaviješteni o vremenu testiranja.

Natječaji za radna mjesta u 2023./2024. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Tanja Radiković, 22. 8. 2023. 12:14

U priloženim dokumentima možete naći tekstove natječaje za radna mjesta pomoćnika u nastavi i učitelja/učiteljice u produženom boravku.