Planinarsko društvo „Bundek“, Osnovna škola Belica   i Osnovna škola Ivanovec  zajednički organiziraju planinarski izlet

Štrigovska kružna staza

Kada: subota, 7. ožujka 2020.

Prijave:  online putem poveznice na stranici škole ili kod učiteljice Ivane Pavlic do 4.3. ili do popunjenja mjesta u autobusu. Pravovremenom prijavom osiguravate svoje mjesto u busu, ne čekajte zadnji čas!

Cijena prijevoza:  25 kn

Voditelji: učiteljica Nina Magdalenić - Veselko  i licencirani vodiči PD „Bundek“

Odjeća i oprema: obuća (čvrsta planinarska cipela ili patika s nazubljenim đonom), sportska odjeća (slojevita) – prema vremenskoj prognozi; u ruksak hrana i barem 1.5 tekućine (najbolja voda), banana, jabuka, energetska pločica ili čokolada; rezervna odjeća i obuća (može ostati na busu za preskinuti se prije povratka)

Prehrana: hrana i piće iz ruksaka

Plan: polazak 8.07 Štefanec, 8.15 Ivanovec

- okupljanje do 8.10 sati ispred OŠ Ivanovec

- odlazak autobusom prema Štrigovi, podjela Malih planinarskih dnevnika

- zajednički kratki razgled Štrigove

- početak hodanja u 9 sati: zajedno hodamo Štrigovskom kružnom stazom koja je tehnički nezahtjevna

- dužina staze je 10 km, usput ćemo imati kratke stajanke na različitim brežuljcima; štambiljanje Dnevnika na Štrigovčaku

- povratak najkasnije do 14 sati, odlazak autobusom prema Belici

Hodamo na vlastitu odgovornosti te smo dužni slušati upute i savjete vodiča.

Napomena: Odazivom na izlet svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na istom, da

izletu pristupa na osobnu odgovornost te da će se u skladu s planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča.

Vodič ima pravo izmjene programa izleta obzirom na objektivne okolnostima terenu.

Prijave na linku:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScIxvbhxR-GmSd2rcn4Ne05DkfKb2Xq7a_jGZfGyrD1JpaJXA/viewform