> Nastava  > Natjecanja

Dobra godina za košarkašice

Autor: Tanja Radiković, 15. 2. 2018.

Ova sezona našim je školskim košarkašicama izvrsna!

Odličnom igrom na Finalnom turniru u košarci za učenice 7. i 8. razreda ekipa naše škole osvojila je prvo mjesto među 4 škole i plasirala se na poluzavršnicu koja će se održati u ožujku.

U našoj sportskoj dvorani 26. siječnja ugostili smo ekipe I. OŠ Čakovec – ŠSD „Prva“,  OŠ Donji Kraljevec – ŠSD „Mladost“ i OŠ Belica – ŠSD „Belica“. Sve su te ekipe ostale iza naših djevojaka u ukupnom poretku. Time su naše djevojke prve u županiji i plasiraju se na više razine natjecanja.

Ekipu čine Marodi Anja, Goričanec Dokleja Nika, Petrović Josipa, Car Antonia, Kocijan Ema, Antonović Tea, Talan petra, Talan Lucija, Hančić Iva, Rajter Viktorija, Obadić Katja, Višnjić Hana, pod vodstvom prof. Brune Kovačića.

Čestitamo djevojkama i navijamo za njih u daljnjem natjecanju!