MEDIJSKA DRUŽINA

Medijska grupa okuplja učenike razredne i predmetne nastave koji se u izvannastavnim aktivnostima žele okušati u suvremenim medijima.
Mediji nas okružuju na svakom koraku i u svakome pogledu, stoga su u školi oformljene sljedeće aktivnosti:

NOVINARSKA GRUPA – Mirela Tuksar

DIGITALNA FOTOGRAFIJA – Vera Fučko-Trstoglavec

MALI KREATIVCI – Petra Balazin

KNJIŽNIČARSKA GRUPA – Tanja Radiković

INFORMATIČKA GRUPA – Kristina Fegeš

LIKOVNA GRUPA – Monika Vrtarić-Vuk

FILMSKA GRUPA – Nataša Kralj

Sve četiri aktivnosti okupljene su u medijsku družinu koja se okuplja svake druge srijede od 11.15  do 12.45 (predmetna nastava popodne, razredna ujutro) u informatičkome kabinetu gdje se u okviru dvosata organiziramo prema zadatcima dogovorenima u teamsu ili, prema potrebi, učenici i voditelji zasebno.

Pratimo i  pišemo vijesti, izvješća, reportaže i članke o događajima u našoj školi i izvan nje.

Fotografiramo i kreiramo digitalne mape, snimamo snimačem i kamerom, preslušavamo i montiramo filmove i radijske emisije, uređujemo školski list „Ivančica“, javljamo se na razne natječaje i smotre kako bismo pokazali najbolje i najzanimljivije napravljeno tijekom školske godine.

Pozivamo sve zainteresirane učenike da nam se pridruže i postanu dio velike i vesele medijske ekipe.

(Vaše voditeljice)