HRT u OŠ Ivanovec

Autor: NIKOLINA HADER, 16. 10. 2019.

I ove godine se OŠ Ivanovec uključila u HRT-ov projekt Najljepši školski vrtovi. Prošle školske godine vrt OŠ Ivanovec dobio je prvu nagradu u kategoriji Najljepši tradicijski vrt na koji smo i danas osobito ponosni, stoga nastojimo održavati vrt i činiti ga još ljepšim i bogatijim.

U ponedjeljak, 14. listopada 2019. godine stručno Povjerenstvo HRT-a  razgledalo je naš vrt koji smo cijele godine marljivo uređivali. Kroz vrt su ih proveli učenici 8.a razreda, voditeljica vrta učiteljica Marija Purić Hranjec i ravnateljica škole Palmina Novak.

Članovi Povjerenstva su sa zanimanjem pratili prezentaciju vegetativnog razmnožavanja ljekovitog bilja koje su im demonstrirali naši učenici, a dali su nam i savjete o daljnjem uređenju vrta. Vjerujemo da će vrt naše škole i dalje biti ponos učenik i djelatnika. (NK)