Prvi dan nastave u novoj školskoj godini

Autor: NIKOLINA HADER, 10. 9. 2019.

U ponedjeljak, 9. rujna počela je nova školska godina.

Srdačno smo dočekali naše prvašiće koji su postali novi članovi obitelji Osnovne škole Ivanovec. Učenici četvrtih razreda za njih su pripremili prigodan program nakon kojeg su se upoznali sa svojim učiteljicama. Želimo im sretne dane u našoj školi!

Za predmetnu nastavu nova školske godine započela u poslijepodnevnoj smjeni. Od ove godine dva peta i dva sedma razreda u predmetima biologija, kemija, fizika kreću po novome programu „Škole za život“.

Na početku nove školske godine sve učenike je pozdravila ravnateljica škole Palmina Novak te poželjela svim učenicima i učiteljima puno sretnih i uspješnih dana, puno kreativnosti i dobrih ocjena. Sve učenike ohrabrili smo i zagrijali ugodnim prigodnim recitalom koji su pripremili naši šestaši i osmaši.

( NK )