Učenička audicija za sudjelovanje na ERASMUS+KA2 projektu

U četvrtak, 27. rujna 2108. godine, održano je kratko upoznavanje s projektom ERASMUS+KA2 "Travel'n'share" i audicija na kojoj su učenici zainteresirani za sudjelovanje na istom mogli predstaviti svoje komunikacijske vještine kao i znanje engleskog jezika. Te vještine će im uvelike pomoći za vrijeme putovanja u zemlje partnere na projektu, a to su Danska, Cipar, Španjolska i Norveška.

Nakon pozdrava ravnateljice i kratkog uvodnog predavanja učiteljice engleskog jezika, Ivane Gradečak, počela je audicija. Svakom je učeniku postavljeno nekoliko pitanja na engleskom jeziku, a stručni žiri činile su učiteljice engleskog jezika Ivana Gradečak i Marina Đura, učiteljica kemije Nina Magdalenić-Veselko i učitelj povijesti Karlo Mihoci.

Po obavljenom razgovoru s učenicima i  dogovoru između učitelja, donesena je odluka da se na putovanja povedu sljedeći učenici (abecednim redom):

DANSKA

Matija Bujanić, Nikol Dobranić, Dorian Dokleja, Antonija Hamer, Iva  Hančić i Franjo Kranjčec (07.11. - 11.11.2018.)

CIPAR

Matija Bujanić, Matija Drk, Antonija Hamer, Iva Hančić, Jona Jambrošić i Šimun Petek (23.01. - 27.01.2019.)

ŠPANJOLSKA

Lorena Brzuhalski, Noah Janković, Nikolas Kolarić, Vanja Modrinjak, Marko Novak i Marina Oršuš (03.04.-07.04.2019.)

NORVEŠKA

Niko Kosi, Franjo Kranjčec, Rene Leček, Josipa Petrović, Leda Plevnjak i Žana Vuković (svibanj 2020.)

Učenici koji su svojim radom i odličnim nastupom na audiciji pokazali iznimno znanje, komunikacijske vještine i spretnost snalaženja u sličnim situacijama poput onih na putovanjima, dobili su priliku putovati u dvije zemlje partnere. Naravno da će svi učenici imati zadatke u sklopu projekta koje će morati izvršiti odgovorno i na vrijeme.

Čestitamo svima i želimo vam sretan put!

- Leda Plevnjak, 6.A

objavio: NIKOLINA HADER   datum: 5. 10. 2018.

« Listopad 2018 »