Radionica u sklopu projekta "Osiguravanje pomoćnika učenicima s teškoćama u OŠ Grada Čakovca – IV“

U utorak, 20. ožujka, u sklopu projekta Grada Čakovca, Osiguravanje pomoćnika učenicima s teškoćama u OŠ Grada Čakovca – IV“ u našoj je školi pomoćnica u nastavi Andreja Modrinjak održala kreativnu radionicu za učenike i njihove pomoćnike.

U zanimljivoj radionici sudjelovali su učenici od 3. do 8. razreda, njihovi pomoćnici i prijatelji iz razreda, a vježbali su svoje vještine u izradi okvira za fotografije od tkanine. Jednostavnom zadatku učenici su prionuli s veseljem, voditeljica ih je vodila korak po korak, a okviri koji su nastali na radionici sigurno će krasiti njihove domove. Grad Čakovec je za sudionike osigurao okrepu, a za dobru atmosferu pobrinuli su se sami učenici i voditeljica Andreja.

Detaljan opis projekta pogledajte u priloženom dokumentu.

INFORMACIJE_O_PROJEKTU.docx (11.59 KB)

objavio: TANJA RADIKOVIĆ   datum: 26. 3. 2018.

« Listopad 2018 »