Čitanjem do zvijezda u II. OŠ Čakovec

Autor: Tanja Radiković, 23. 2. 2018.

U II. OŠ Čakovec u četvrtak se održala županijska razina natjecanja Čitanjem do zvijezda. Natjecalo se 13 ekipa u kategoriji pismenog ispita i 6 kreativnih uradaka - plakata.

Ekipa naše škole u sastavu: Josipa Petrović, 6.b, Antonija Hamer, 7.a i Tea Antonović, 8.r osvojila je 4. mjesto. Iako malo tužne zbog sitne razlike u bodovima i propuštene nagrade, djevojke su kući otišle zadovoljne i pune dojmova. Čitanjem se bavimo i dalje i idemo u nove avanture!

Prvo mjesto u kategoriji pismenih ispita osvojila je OŠ Nedelišće, drugo OŠ Domašinec i treće OŠ Sveti Martin na Muri.

U kategoriji plakata prvi je bio iz OŠ Nedelišće, drugi iz OŠ Donja Dubrava i treći iz II. OŠ Čakovec.