Održan integrirani fašnički dan

Autor: Tanja Radiković, 15. 2. 2018.

U utorak, 13. veljače obilježili smo fašnik integriranim danom. Učenici su se potrudili i maštovitim maskama razvedrili tmuran snježni dan.

Učenici nižih razreda izradili su vlastite razredne maske od vreća za smeće s raznim temama i u dvorani otplesali fašnički ples. Milenijskom su fotografijom zaključili ovaj veseli razigrani dan.

Viši su razredi u svojim učionicama izrađivali maske i uvježbavali koreografije. nakon toga se u dvorani naše škola održao izbor najbolje razredne maske. Svi su se zaista potrudili i donijeli smijeh i veselje u školu. Imali smo tako nogometaše i manekenke, gusare, rokere, vatrogasce, štrumpfove, košarkaše i navijačice, jaja na oko...

Pobjedu su ove godine odnijeli štrumpfovi iz 7.b razreda, drugi su bili osmaši i jaja na oko, a treću nagradu dobili su nogometaši i njihove manekenke iz 5.a.

Kako nam je bilo i kako su izgledale maškare, pogledajte u fotogaleriji.