Stjepan kod učenika četvrtih razreda

Autor: TANJA RADIKOVIĆ, 23. 11. 2017.

Bivši učenik škole, danas gimnazijalac, Stjepan Petković posjetio je učenike četvrtih razreda na satu razrednika. Učenicima je kazivao poeziju koju najviše voli, na kajkavskom, i s njima porazgovarao o svojim scenskim nastupima. Želja učiteljica koje su ga pozvale bila  je motivirati učenike za nastupe na priredbama i smotrama.

Stjepanov život na sceni počeo je već u nižim razredima osnovne škole, a koliko je svestran govori i činjenica da glumi u Dječjem gradskom kazalištu, svira, programira, snima i montira, sudjeluje u školskim projektima i putuje, a uz sve to je i odličan učenik Gimnazijke Josip Slavenski u Čakovcu.

Učenici su Stjepanu postavili brojna pitanja, kad i kako je počeo s nastupima, koliko i kako se priprema, kako se bori protiv treme, te koji su mu planovi za budućnost.

« Prosinac 2017 »