Bajkaonica u knjižnici

Autor: Tanja Radiković, 23. 10. 2017.

Povodom Mjeseca hrvatske knjige u našoj se školskoj knjižnici odvija Bajkaonica - pričanje i čitanje priča za učenike nižih razreda. Za odvijanje ove aktivnosti od velike je pomoći mobilni kutić za bajkaonicu koji nam je poslao Savez društava Naša djeca Hrvatske.

Priče čitaju učiteljice, knjižničarka, a i roditelji učenika. Projekt se odvija pod geslom "Neka odrastanje bude dječja igra", a njime se želi ukazati na važnost čitanja i druženja s knjigom.

Bajkaonica se će se odvijati u vrijeme Mjeseca knjige, ali i duže jer imamo još mnoštvo zanimljivih priča koje treba odslušati. Čitanje je opet in!!

Ovim putem zahvaljujemo gospođi Andreji Borković što je izvojila svoje vrijeme i odabrala predivne priče koje je čitala učenicima 4.b razreda!