Održana priredba povodom Majčinog dana

Autor: TANJA RADIKOVIĆ, 16. 5. 2017.

Učenici nižih razreda svojim su majkama, bakama ali i očevima poklonili priredbu povodom Majčinog dana.

U prepunom školskom holu u ponedjeljak, 15. svibnja, nastupili su svi učenici nižih razreda. Program su osmislile i djecu pripremile učiteljice stranih jezika u našoj školi, Ivana Komar Srnec, Aneta Horvat i Ivana Gradečak. Stoga je i priredba, logično, bila na njemačkom i engleskom jeziku.

Učenici su recitirali, čitali svoje sastavke, pjevali na stranim jezicima i na taj način pokazali kako marljivo i vrijedno uče cijelu godinu.

Na kraju priredbe majkama su uručili čestitke koje su izradili u quilling tehnici, a njima su učiteljice pripremile slatko iznenađenje. Bila je to prva, maštovita i simpatična priredba kao zahvala svim majkama na brizi i ljubavi koju nam pružaju cijeli život.

Nastupe učenika i još pokoji detalj s priredbe pogledajte u fotogaleriji.

« Rujan 2017 »