OŠ Grigora Viteza u Zagrebu domaćin Projekta Građanin

Autor: NATAŠA KRALJ, 16. 5. 2022.

U Zagrebu održana državna smotra iz GO

U zagrebačkoj OŠ Grigora Viteza održana je u subotu, 14. svibnja 2022. državna smotra iz Građanskoga odgoja na kojoj su sudjelovali i učenici naše škole; Mura Blažević i  Tara Puhalović iz 7. razreda te Leonarda Vlahek i Toni Novaković Toplek iz 5. razreda zajedno sa svojim mentoricama Palminom Novak i Natašom Kralj. Ove godine na projektu smo predstavljali 150 godina obilježavanja osnovne škole u Ivanovcu o čemu smo redovito izvještavali. Državno povjerenstvo posebno nas je pohvalilo za odlično oblikovan i razrađen portfolio, jasno i precizno izlaganje te naglasilo i zahvalilo na ogromnom trudu koji je uložen u ovo predstavljanje. Nama još slijedi postavljanje spomen-ploče za Dane mjesta na Domu kulture u Ivanovcu u mjesecu lipnju, a ovaj projekt bit će predstavljen i za Dan škole koji ćemo obilježiti 3. lipnja 2022. godine. Učenici razredne, predmetne i srednje škole, ukupno 41 projekt,  okupili su se u subotu ujutro ispred III. OŠ Čakovec odakle smo autobusom krenuli putem Zagreb, a nakon održavanja smotre prema epidemiološkim uvjetima uputili smo se na Bundek na zajedničko druženje i sladoled.

Drzavna_smotra_PROJEKT_GRA_ANIN.docx (12.71 KB)