Predavanja psihologa za roditelje "Roditelji, gdje ste?"

Autor: Tanja Radiković, 4. 5. 2022.

Grad Čakovec - prijatelj djece organizira predavanja za roditelje u prostoru Knjižnice Nikola Zrinski Čakovec koja će održati klinička psihologinja Jelena Klinčević. Predavanja se održavaju svaki četvrtak s početkom u 18.00 sati, a prvo predavanje s temom Uvod u psihologiju roditeljstva održat će se već ovaj četvrtak, 5. svibnja. Teme predavanja, raspored i detaljniji opis programa možete pročitati u priloženim dokumentima.

"Roditelji su onaj faktor u razvoju i očuvanju mentalnog zdravlja na koji je moguće djelovati psihoedukativnim programima, a psihologija roditeljstva plodno je polje za širenje mentalno-zdravstvene pismenosti. Predavanja su dobar način učenja i informiranja, a ako volite čitati u knjižnici možete posuditi preporučenu literaturu o odgoju i roditeljstvu."

Jelena Klinčević, dipl. psih., mr. spec. kliničke psihologije

5. svibnja   UVOD U PSIHOLOGIJU RODITELJSTVA

12. svibnja   RODITELJ KAO ULOGA I KAO DIO LIČNOSTI