Mjesec borbe protiv ovisnosti

Autor: Tanja Radiković, 22. 12. 2020.

Kao i niz godina unazad, tako i ove godine, na razini Međimurske županije obilježen je zajedničkim aktivnostima u suradnji s Zavodom za javno zdravstvo Mjesec borbe protiv ovisnosti koji traje od 15. 11. do 15. 12.

Obzirom na epidemiološku situaciju, aktivnosti vezane uz ovu temu provodile su se on line, i to na način da učenici 8. razreda OŠ i 1. razreda SŠ izrade (u suradnji sa svojim učiteljima hrvatskog jezika)  literarni uradak na temu MOJA SNAGA U IZAZOVNIM VREMENIMA. Najbolja dva uradka iz svake škole uključilo se u e-knjigu pod naslovom Moja snaga u izazovnim vremenima koju se može prolistati na web stranici Zavoda za javno zdravstvo Međimurske županije ili ovdje klikom na naslov knjige. Od naših učenika najbolje radove napisale su učenice HANA VIŠNJIĆ iz 8.b i KAROLINA KRANJČEC iz 8.a razreda pod mentorstvom učiteljiice Nataše Kralj - možete pročitati u priloženim word dokumentima.

Voditeljica Školskog preventivnog programa Ivanka Vrbanec - Kipa

HANA_VISNJIC,_8._b.docx (12.39 KB)