25 godina OŠ Ivanovec

Autor: NATAŠA KRALJ, 9. 6. 2024.

Svečano obilježen Dan škole

Ove godine navršava se 25 godina od osnutka OŠ Ivanovec. Naime, do 1999. bili smo Područna škola Ivanovec, a nakon što je u Ivanovcu sagrađena i otvorena nova školska zgrada, odcijepili smo se od tadašnje II. osnovne škole Čakovec. Važnost ove velike školske obljetnice naglasila je Ksenija Korent, ravnateljica naše škole, povodom svečane priredbe za Dan škole koju su uveličali mnogi cijenjeni gosti, a među njima bila je i Ljerka Cividini, gradonačelnica grada Čakovca.

U svečanom programu nastupili su učenici od prvog do osmog razreda, a vesele recitacije, igrokaze i  pjesme zajedno su osmislili učenici i njihovi mentori. Nakon priredbe ravnateljica škole uručila je nagrade i priznanja najusješnijim učenicima i mentorima koji su promovirali ime škole te postigli zapažene rezultate na županijskim i državnim natjecanjima i smotrama koje propisuje katalog Agencije za odgoj i obrazovanje, ali i one koji sudjeluju na mnogobronim natjecanjima i izvan katologa Agencije.