Danica Božić - naša spremačica

Autor: NATAŠA KRALJ, 29. 5. 2024.

ODLAZAK U ZASLUŽENU MIROVINU

Naša spremačica Danica Božić otišla je u zasluženu mirovinu. U OŠ Ivanovec odradila je 25 godina svoga radnoga staža. Uvijek vedra i nasmijana, susretljiva i prijazna bila je i ostala uzor svim učenicima, učiteljima i školskim djelatnicima. Osobito omiljena bila je među učenicima kojima je upravo Danica bila "prva ruka" i "prva utjeha" u mnogobrojnim školskim izazovima i situacijama. Znala je Danica cijelu školsku satnicu učitelja i učenika, sve raspoložive učionice i kabinete, sve izgubljene i pronađene papuče, kape,knjige, bilježnice, sve sitnice koje život znače.

Draga Danice, od srca Vam želimo mirne i zaslužene umirovljeničke dane sa željom da nas ponekad posjetite i provjerite je li sve na svome mjestu u Vašoj i našoj školi. Veliko Vam hvala za sve.

Učenici i djelatnici OŠ Ivanovec  heart